czwartek, 4 grudnia 2014

WYMIANKOWE SŁONIKI :):)

Kilka dni temu w pokoju mojej małej, zawisły cudne słoniki :) A wszystko za sprawą Marzenki z blogu maszkownia.
Jeśli są wśród Was osoby, które nie znają jeszcze tego bloga i tak utalentowanej osóbki jaką jest Marzenka to zachęcam do odwiedzenia "jej świata", bo naprawdę szyje piękne rzeczy!!! Kocyki, czapeczki, śliczne podusie, zabawki....
Marzenka zapytała mnie jakiś czas temu, czy zgodziłabym się na wymiankę- ucieszyłam się ogromnie, bo lubię takie "zabawy" :) Marzenka poprosiła mnie o pudełeczko na kredki dla swoich córeczek (pokażę jej w kolejnym poście) , a ja mogłam sobie wybrać coś by mi uszyła....Po naradzie małżeńskiej stwierdziliśmy ,że takie urocze słoniki jakie szyje Marzenka ślicznie wyglądałyby w pokoju Natalki :) Chciałam też by Marzenka umieściła napis z imieniem Natalki - wyszyła go ślicznie na serduszku :) Szczerze, Wam powiem,że już różne różności szyte przez wiele chociażby blogujących osób widziałam, miałam w rękach, ale "twory " Marzenki naprawdę są perfekcyjnie uszyte!!! Wszytko wygląda bardzo idealnie, równiutkie ściegi, dodatki...super !!
Dostałam też serduszka i gwiazdę - zawieszki- trafiły one na szczebelki łóżeczka małej, bo mała płakała i chciała z nimi spać :):) 

DZIĘKUJE MARZENKO BARDZO :*:*

A TAKIE CUDEŃKA OTRZYMAŁAM :

Pudełeczko na kredki, które powędrowało do Marzenki pokaże w następnym poście :)


PRZYPOMINAM O MOJEJ ZABAWIE :):)
FILCOWY MISIAK CZEKA :):):)

ZAPISY TU - KLIKPozdrawiam :)
Aneta

6 komentarzy: