piątek, 24 czerwca 2016

SZYJĘ ...I CO POZA TYM SŁYCHAĆ U MNIE...

Witam się Kochani z Wami piątkowo...Wiem,że mnie nie ma na blogu, nie odwiedzam Was...ale ...no cóż znów chciałam Wam obiecać,że się poprawię, ale nie wiem kiedy to nastąpi :) 
Ostatnio sporo czasu zajęły mi przygotowania na egzaminy na florystyce---> jutro mam egz zewnętrzny praktyczny i LABA  mam nadzieję :) Siedzę też dużo przed kompem obrabiając zdjęcia...Co do "robótek" to ostatnio przysiadłam tylko do szycia...i dziś w planach wieczornych też mam wykańczanie zaczętego bodziaka...

Dziś właśnie chciałam Wam pokazać bodziaka newborn ,którego wczoraj wieczorkiem wykończyłam. Z przodu ma perełki, a tył z kolei kokardę z malutką perełką. Oczywiście do kompletu są opaski do włosów. tak by cała stylizacja "malutkiej modelki" była spójna.


Chciałam Wam również pokazać w jakiej formie ja oddaję gotowy,obrobiony materiał z sesji : zawsze odbitki format 21/15, jedno ujęcie wydrukowane na płótnie w formie foto obrazu, a całość zapakowana w ręcznie robione pudełeczko, specjalnie wykonywane prze ze mnie pod daną sesję :) No całe życie człowiek się czegoś uczy- więc ja ostatnio "zaprzyjaźniłam" się także z klejem magic, papierami do scrabookingu, i robieniem pudełeczek:)

ps. kto mnie zna..i podglądał moje prace decupage to zauważy zaraz dekorki  drewniane :) przecież nie byłabym sobą , gdyby ich tam nie było :)Na sam koniec chciałam Wam pokazać zaproszenia na sesję , które wykonała dla mnie Dagmara z blogu DAGET-ART. Stworzyła dla mnie cudne, kobiece, pastelowe zaproszenia, które mam nadzieję, przyniosą innym wiele radości:)


Kochani słonecznego weekendu życzę
bez upałów i burz :)
Buźki :*
Aneta

17 komentarzy:

 1. Pięknie szyjesz. Nie spodziewałam się, ze tak ładnie potrafisz to robić. Zdjęcia cudne. bardzo klimatyczne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy komplecik! Piękne zdjęcia, w cudnej oprawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anetko, cuda tworzysz. Nic dodać nic ując dosłownie!!!
  wspaniałego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny komplet, naprawdę bardzo urokliwy :)
  A zdjęcia - cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczności! Cudne prace, zdjęcia niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia na egzaminie. Ubranko prześliczne. Już sobie wyobrażam małą damę na sesji foto. Śliczne zaproszenia i pudełko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fikuśny ten bodziak! Sama bym takim nie pogardziła :))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne ubranko i piękne zdjęcia :) Powodzenia na egzaminie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie, pięknie, pięknie:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Same cuda :) Jak widzę masz wiele talentów :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie cudo! Aż chciałoby się mieć dziecko ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. to jest fotograf!
  nie tylko z klasą ale i z duszą! :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Cieszę się, że zaproszenia się podobają Anetko. Niech się rozejdą w oka mgnieniu :)

  OdpowiedzUsuń