poniedziałek, 20 października 2014

GOŚCINA W PROJEKT WAGI CIĘŻKIEJ :)

Uwaga, bo znów się chwalę :):):) 
Kolejny raz zostałam gościnną projektantką w Projekt Wagi Ciężkiej :)
Komódka, którą niedawno Wam pokazywałam zwyciężyła w PWC wyzwanie (TU KLIK).
Cieszę się bardzo, bo każde takie wyróżnienie jest bardzo motywujące do dalszej pracy i doskonalenia swoich możliwości....a udział w wyzwaniach lubię również za to ,że można wówczas pokazać swoją kreatywność , a czasem i pomysłowość :)
Tym   razem miałam przygotować pracę z użyciem pasków....postawiłam na kolory :) Uszyłam słodką, małą lalę z filcu, breloczek do kluczy....Lala posiada kokardkę oraz spódniczkę w kolorowe paseczki :)
To taki "mały powrót do filcu" :)( wzór własny- zakaz kopiowania )
Ps.
A propos filcu....wczoraj dostałam zaskakującą mnie wiadomość na fb....otrzymałam   linka, do stronki na fb , gdzie pewną "Pani" ukradła m.in moje zdjęcia z filcowymi napisami ...moje projekty, pomysły, które zastrzegłam sobie prawami autorskimi a co najciekawsze,że nawet bezkarnie wstawiła u siebie moje fotki zastrzeżone znakiem wodnym...Szczerze powiem,że zdenerwowałam się, i napisałam jej "upomnienie" ,by usunęła moje zdjęcia, i nie kopiowała więcej moich prac (a ona zarabia na tym szyjąc te pomysły moje i innych ) ...wiecie co mi odpisała:  że ona  je ściągnęła z google, by pokazać jako wzór by zamawiające mogli zobaczyć co szyje!!!! "Szczęka mi opadła" jak to przeczytałam....bezkarnie kradnie zdjęcia , pomysły i jeszcze nie widzi w tym nic złego!!! Szczyt chamstwa wg mnie...A Wy co sądzicie???

Kochani udanego tygodnia Wam życzę :)
Dziękuje ,że zaglądacie :)
Pozdrawiam serdecznie
Aneta


11 komentarzy:

 1. Niestety niektórzy nie dość, że nie potrafią sami sobie zapracować i stworzyć coś własnego, to jeszcze kradną od innych i się tego nie wstydzą! W życiu nie ukradłabym czyjegoś autorskiego pomysłu (jeśli autor nie wyraził na to zgody), a jeszcze publikować i podpisywać jako swoje?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana jesteś zbyt utalentowana aby sobie na no pozwolic , po to są prawa autorskie , podejmij kroki ku chociaż wystraszeniu jej .
  Ostatnio cały czas o tym wszyscy piszą , każdemu ktos ukradł pomysł , dosyc tego !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję, co do Pani szyjącej może warto byłoby podać linki do kradzionych zdjęć i oryginałow i na fb i na blogu, moze będzie to nuczka, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Laleczka śliczna!!! przerażające jest to o czym piszesz, kochana ona po prostu jest totalnie ograniczona gdyż sama nie potrafi nic stworzyć, walcz o swoje...
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj życie weryfikuję nam wszystko...pisałam o tym u siebie ostatnio, ale na taki pomysł wklejania czyjegoś zdjęcia przeszło moje najśmielsze oczekiwania:)
  recepta...pogratuluj Kobiecie pomysłu na siebie...nie ma to jak kopia!!!
  a Tobie gratuluję parcia do przodu i bądź dumna, że Jesteś tak oryginalna!!!
  Buziaki i miłego poranka...

  OdpowiedzUsuń
 6. no cóż.ludzie i ludziska.tfu...

  ps.laleczka cudna:*

  OdpowiedzUsuń
 7. Słodka laleczka. Co do Pani jestem za tym żebyś podała link do tej osoby, żeby nie czuła się bezkarnie, a jeśli są tam prace innych to myślę, że ta wiadomość powinna trawić do blogosfery i mieć babę na oku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Laleczka jest cudowna. Natomiast odnośnie kradzieży - wyobrażam sobie jak się zdenerwowałaś, miałam tak samo gdy spotkałam się z kradzieżą moich zdjęć.
  Twoje projekty są wspaniałe. :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Cieszę się dziewczynki,że uważacie podobnie jak ja , ze takie zachowanie , bezkarną kradzież zdjęć i pomysłów trzeba negować , krytykować, i zgłaszać gdzie trzeba, by takie osoby nie mogły praktykować dalej swoich poczynań.....Zgłosiłam to gdzie trzeba, poinformowałm również inne osoby tworzące z filcu , które mają swoje stronki na fb a których zdjęcia były tak umieszczone i co....i zdjęcia poznikały.....Pani chyba z mądrzałą, przejrzała na oczy ....Na jej stronie na fb zosatło około 10 fotek z 80 :):) więc chyba swoją "działalność" będzie musiała zakończyć :):)

  OdpowiedzUsuń