środa, 5 kwietnia 2017

ZAPRASZAM NA WYSTAWĘ MOICH ZDJĘĆ :)

Witajcie środowo :) Wiosna na całego :) Sezon na sesje plenerowe już rozpoczęty :) Za mną piękny weekend, który upłynął mi na wykonywaniu wielu zdjęć m.in sesji ciążowej przyjaciółki :) Pierwsze bukiety z kwiatów już z córa wykonałyśmy, więc i wiosnę do mieszkania przyniosłyśmy :) 

Muszę Wam się troszkę pochwalić :) W najbliższy piątek będę miała wernisaż wystawy swoich zdjęć w Sandomierzu. Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa z tego powodu :) Taka wystawa to dla mnie spełnienie marzeń! Możliwość pokazania swoich zdjęć innym, ale w takim bliskim kontakcie, namacalnie, nie na monitorze komputera. Z wykształcenia jestem biologiem, i uwielbiam spędzać wiele czasu na łąkach, polach, w lasach, chodząc po górach tylko z aparatem. Dzięki czemu łączę moje wykształcenie z  pasją i pracą jaką jest fotografowanie. Moja wystawa będzie takim pokazaniem "przyrody moim okiem"- czyli takiej nostalgicznej, melancholijnej...Zdjęcia na wystawę będą
w formie płócien, co jeszcze bardziej podkreśla bokeh, który jest motywem przewodnim wystawy, to takie "nie realne, troszkę magiczne" rozmycie tła....


Oczywiście serdecznie zapraszam tych z Was, którzy w dniach 07,04- 05,05 będą na Rynku w Sandomierzu, to zajrzenia do kawiarni Iluzjon Art Cafe by przy  pysznej kawce zobaczyć moje zdjęcia na płótnie:)


A tak prezentuje się plakat mojej wystawy :)
Buźki :*
Aneta

17 komentarzy:

 1. Wow, ale świetna wiadomość - gratulacje! :)
  Gdyby to było w Kielcach, już bym pędziła, Sandomierz mam "kawałek" dalej... ale może do maja jeszcze uda mi się zajrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rety, Sandomierz to moje miasto, bo tu się właśnie urodziłam, chodziłam do szkoły, wyszłam za mąż ale przeprowadziłam się do Łodzi, jednak co roku jestem w tym cudnym mieście. Może uda mi się osobiście do maja obejrzeć Twoje zdjęcia.
  Gratuluję wystawy!!! A tak na marginesie? jesteś właśnie z Sandomierza czy okolic?
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu zwiedzających Twoją wystawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ja jestem rodowitą ożarowianką (to miasto niedaleko Sandomierza), a od kilku lat już na stałe mieszkam w Kielcach :):)

   Usuń
 3. Wspaniale :) Gratuluję Anetko :) Zasłużyłaś na taką nagrodę, wspaniałe zdjęcia wykonujesz, musi je zobaczyć szerszej publiczność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i talentu i wystawy :)
  Co prawda ja mam niedaleko do Sandomierza, ale na razie nie jestem zmotoryzowana :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajrzę tam na pewno, może nie w dniu inauguracji, ale w Iluzjonie najpyszniejsza gorącą czekoladę mają, więc uczta dla oczu i ciała się zapowiada ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje z okazji zorganizowania wystawy! Szkoda, że tak daleko ode mnie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie gratulacje Anetko :) Wspaniale jest spełniać marzenia, szkoda, że mam tak daleko bo z chęcią odwiedziłabym Twoją wystawę. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie odwiedziła bym Twoją wystawę, ale to bardzo daleko ode mnie. Gratuluję Ci z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anetko woooow, gratulujję :))

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję wystawy! W Sandomierzu nie byłam ale mam go w planach ;). Chyba jest okazja, żeby przyspieszyć termin wycieczki. Może mi się uda. Ale czekam na relację z wernisażu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję, musisz być bardzo podekscytowana :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chętnie bym zobaczyła, ale to drugi koniec Polski.

  OdpowiedzUsuń